НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Кривбасс проиграл Крыльям Советов ###

Кривбасс проиграл Крыльям Советов

22 січня «Кривбас» провів другий контрольний поєдинок. Суперником нашої команди був клуб російської Прем'єр-ліги – «Крилья Совєтов» (Самара), що перед весняною частиною російського чемпіонату посідає 13 сходинку турнірної таблиці.Зустріч пройшла за деякої ігрової та територіальної переваги російської команди та завершилась з рахунком 3:1 на користь самарського клубу.В першому таймі деяка ігрова перевага була на боці суперника «Кривбасу». Тривалий час обидві команди, маючи кілька небезпечних моментів, не могли відкрити рахунок. Лише на 30-й хвилині масована атака російської команди завершилась взяттям воріт – Сергій Корниленко, отримавши пас від партнера, вйишов сам на сам з воротарем та з близької відстані вразив ворота криворіжців. Після пропущеного голу кривбасівці намагались зрівняти рахунок, але пропустили другий гол. Після передачі з флангу Уча Лобжанідзе зрізав м'яч у власні ворота.Після перерви кривбасівці збільшили тиск на ворота суперника та мали кілька нагод для взяття воріт, але змарнували їх. В середині другого тайму «Кривбас» відіграв один м'яч – Бартуловіч увійшов до штрафного майданчика суперника та спокійно «розібрався» в цій ситуації – 1:2. Цей гол додав наснаги криворіжцям, які притисли самарців до воріт, володіючи відчутною ігровою та територіальною перевагою в матчі.Та ледь гравці «Кривбасу» зменшили натиск, як «Крилья Совєтов» забили свій третій м'яч. Після подачі зі штрафного нападаючий росіян на дальній стійці випередив свого візаві та зльоту пробив у ближній кут воріт.Кінцівка поєдинку пройшла в атаках кривбасівців, але змінити рахунок нашій команді не вдалось.«Кривбас»: 1-й тайм - Штанько, Радаш, Уче, Лобжанідзе, Петров, Бабатунде, Матіч, Федорчук, Габовда, Лисенко, Єслінек.2-й тайм: Федоренко, Федорів, Лисицький, Костишин, Валєєв, Сердюк, Васільєв, Льопа, Бартуловіч, Самодін, Бабатунде.Останній поєдинок на цьому відрізку підготовки до весняної часини чемпіонату «Кривбас» проведе 25 січня, коли суперником нашої команди стане азербайджанський клуб «Габала» з однойменного міста. Наступного дня «Кривбас» має повернутись до України.