НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Кривбасс разгромил ФК Гомель ###

Кривбасс разгромил ФК Гомель

Криворізький «Кривбас» розгромив футбольний клуб «Гомель» із однойменного міста з рахунком 4:0.Не дивлячись на досить солідний розрив у рахунку, гра була доволі цікавою. ФК «Гомель», в складі яких виступають відомі криворізькому вболівальнику гравці Павло Кірильчик та Микола Кашевський, мав моменти для взяття воріт нашої команди, але не зумів реалізавати свої нагоди. Натомість криворіжці виявились досить результативними, використавши більшість своїх гольових моментів біля воріт суперника. Дублем у складі «Кривбасу» відзначився Сергій Самодін, ще по одному м'ячу до скарбнички команди принесли Канкава та Антонов.«Кривбас» - «Гомель» - 4:0Голи: Канкава (20), Самодін (62), Самодін (75), Антонов (88)«Кривбас»:1-й тайм – Штанько, Лисицький, Петров, Лобжанідзе, Валєєв, Матіч, Льопа, Єслінек, Костишин, Канкава, Лисенко.2-й тайм – Федоренко, Петров, Васільєв, Сердюк, Валєєв, Льопа, Канкава, Костишин, Самодін, Габовда, Антонов.Наступний контрольний поєдинок «Кривбас» має провести по обіді 6 лютого, коли зустрінеться з клубом «Словацко» (Угерське-Градіште, Чехія).