НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Кривбасс разгромил херсонский Кристалл ###

Кривбасс разгромил херсонский Кристалл

У вівторок, 28 червня криворізький «Кривбас» товариським проєдинком з місцевим «Кристалом» взяв участь у відкритті нового муніціпального стадіону.Зустріч пройшла за відчутної переваги криворізького клубу й завершилась впевненою перемогою з рахунком 4:0.Забиті м'ячі на рахунку Олександра Іващенка, Іржі Єслінека та Младена Бартуловіча, а також потенційного новачка «Кривбасу» Ісаака Донкора (Гана).Наступний контрольний поєдинок «Кривбас» має провести 1 липня, коли випробовуватиме власні сили матчем із сімферопольською «Таврією».«Кривбас» - «Кристал» - 4:0Голи: 1:0 Донкор (11), 2:0 Іващенко (51), 3:0 Бартуловіч (64), 4:0 Єслінек (75)«Кривбас»: 1-й тайм - Бойко, Сердюк, Васільєв, Малий, Федорчук, Костишин, Матіч, Канкава, Донкор, Валєєв, Абель Камара.2-й тайм - Штанько, Кіцута, Лисицький, Петров, Мірошніченко, Бартуловіч, Жданов, Куценко, Єслінек, Іващенко, Абель Камара.Прес-служба ФК «Кривбас»