НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Кривбасс разошелся миром с Волгой ###

Криворізький Кривбас провів черговий спаринг на другому навчально-тренувальному зборі.

Воронков снова забил, фото ФК Оболонь
Воронков снова забил, фото ФК Оболонь06 лютого 2010, 20:28

Суперником криворізької команди стала команда Волга (Нижній Новгород, Росія), що за підсумками сезону 2009 року посіла 4-те місце в першій лізі російського футболу.Цього разу непогода не завадила командам провести запланований матч повністю. Суперники провели два тайми по 55 хвилин.Першими рахунок відкрили росіяни, використавши на 35-й хвилині неузгодженість кривбасівської оборони при виконанні кутового удару. Кривбас відповів аналогічно на останній хвилині першої частини гри – м'яч на рахунку Воронкова.В другому таймі наша команда грала в доволі непоганий футбол, маючи кілька моментів для взяття воріт, але не використала їх. В підсумку – нічия 1:1.Кривбас - Волга 1:1Голи:Воронков,45 - ?,35

Кривбас (1-й тайм): Федоренко, Сердюк, Жданов, Допілка, Трусевич, Даниловський, Аголлі, Морозюк, Бюлюкбаші (Мотуз, 35), Щегрикович, Воронков.На 35-й хвилині Доріан Бюлюкбаші отримав травму та був змушений залишити поле.Кривбас (2-й тайм): Хіді, Андрієнко, Бобух, Штурко, Івашкевічус, Свиридов, Максимов, Воробей, Мотуз, Кобахідзе, Костишин.Останній спаринг на цьому зборі криворізький Кривбас має провести 8 лютого. Суперник – хорватський клуб Рієка. 10 лютого криворіжці повертаються до України.