НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Кривбасс уступил румынам ###

Криворожане на сборах провели третий спарринг - соперником был румынский Фарул.

Андрей cнова забил, фото Игоря Снисаренко
Андрей cнова забил, фото Игоря Снисаренко11 лютого 2010, 20:06

Турецька негода ледь не зіпсувала кривбасівцям кінцівку другого навчально-тренувального збору, зірвавши проведення контрольного матчу із хорватською Рієкою. Та все ж команда таки провела третій спаринг, вибравши в суперники доволі міцну румунську команду Фарул (Констанца), що у західній групі другої ліги (аналог української першої ліги) посідає 3-тє місце після першого кола.Подумки гравці криворізької команди вже готувались до повернення додому, мабуть тому ця гра не вийшла вдалої для Кривбаса.Хоча криворіжці першими відкрили рахунок у матчі – за фол проти Аголлі був призначений пенальті, який чітко реалізував Воронков (білорус виходить в кращі бомбардири зимового міжсезоння?). Але доволі швидко румуни відновили рівновагу в грі – після удару зі штрафного Хіді був змушений діставати м'яч із сітки власних воріт.Майже відразу після перерви румуни забили другий м'яч, скориставшись неузгодженістю криворізьких захисників поблизу власних воріт.І хоча до кінця матчу Кривбас не втрачав шансів відзначитись – поєдинок так і звершився мінімальною перемогою Фарула - 2:1.Кривбасс -Фарул 1:2Голы: Варанков - Чико, КристочаКривбас: (1-й тайм): Хіді, Андрієнко, Жданов, Костишин, Сердюк, Штурко, Максимов, Аголлі, Мотуз, Воронков, МорозюкКривбас (2-й тайм): Федоренко, Допілка, Бобух, Сердюк, Свиридов, Трусевич, Андрієнко, Івашкевічус, Воробей, Кобахідзе, Богомазов.Кривбас повертається до України.